Kolejny kretyn Nam się trafił...

Co zrobić aby wrócić w całości z wyjazdu i aby właściciel terenu nie wychodził z widałami na ulicę jak zobaczy 4x4
Krzych_u
Operator wyciagarki
Posty: 322
Rejestracja: śr 11 wrz, 2013
Lokalizacja: Dołuje

Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: Krzych_u » śr 07 sty, 2015

Chyba nie ma co komentować. Totalny brak wyobraźni i tyle !

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /150109885

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3404
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » śr 07 sty, 2015

Co tam, wyspowiada się.
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Awatar użytkownika
KacperS
menager wklejonych
Posty: 370
Rejestracja: śr 22 wrz, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: KacperS » śr 07 sty, 2015

Marzy mi sie trafić takiego cwela rozwieszającego te druty na gorącym uczynku. Szczena na coś twardego i but w czache! By sie tym kurw.om odechciało usiłowań zabójstw. Mam nadzieje że karma wróci i ludzie robiący coś takiego bedą mieli druty zaciśnięte na jądrach. Tfu!
Patrol Y60 LONG
Jeep Grand WJ V8

mielony
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 24
Rejestracja: pn 17 lis, 2014
Lokalizacja: nowogard

Postautor: mielony » sob 17 sty, 2015

leśnicy chcą wygonić wszystkich z lasu
Patrol :)

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » sob 17 sty, 2015

mielony pisze:leśnicy chcą wygonić wszystkich z lasu


co mają z tym wspólnego leśnicy :692:
Honker 2324

Awatar użytkownika
Ronin
Młodszy grabarz
Posty: 172
Rejestracja: pn 19 mar, 2012
Lokalizacja: Szczecin/Panorama
Kontaktowanie:

Postautor: Ronin » ndz 18 sty, 2015

linki to zmora, kiedyś wpadł na taką kolega jadący przede mną na quadzie. Nie w lesie, na drodze gminnej szutrowej. Refleks uratował mu d..pę i nie tylko :660: . Masakra jakaś.

Inna sprawa, że jako mieszkaniec "Panoramy" wiem, że crossowcy sami się proszą o nienawiść (chociaż linka powinna być karana za usiłowanie zabójstwa). Ile razy mijam - żaden się nie zatrzymał, żaden nie zwolnił, a jeżdżą faktycznie gdzie popadnie. Szkoda, bo i oni i quadowcy i my żyjemy w "jednym worku"


Kacper - widziałeś to? :689:
http://motormania.com.pl/sport/offroad/ ... -zwiazany/
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły :)

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » ndz 18 sty, 2015

Ronin pisze:Inna sprawa, że jako mieszkaniec "Panoramy" wiem, że crossowcy sami się proszą o nienawiść (chociaż linka powinna być karana za usiłowanie zabójstwa). Ile razy mijam - żaden się nie zatrzymał, żaden nie zwolnił, a jeżdżą faktycznie gdzie popadnie.

Nie ma co się czepiać chłopaków - przecież mamy demokrację, wszystko wolno, poza tym nie ma gdzie jeździć, a nie po to kupili sobie zabawki żeby stały w garażu i kurzem obrastały ;-)

Niestety palma odbija oszołomom po jednej jak i po drugiej stronie, na szczęście tych rozwieszających linki jest mniej, ale nie wiadomo jak debilizm zmotoryzowanych wpłynie na przyrost naturalny linkowców.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
Ronin
Młodszy grabarz
Posty: 172
Rejestracja: pn 19 mar, 2012
Lokalizacja: Szczecin/Panorama
Kontaktowanie:

Postautor: Ronin » ndz 18 sty, 2015

Tanto, ja sam schodzę chłopakom z drogi (i to często drogi dla pieszych!), a niech mają, niech śmigaję. Mi to nie przeszkadza :676: . Ale inni nie są tacy wyrozumiali i sam wiesz jak jeden głupek potrafi napsuć krwi całemu światkowi off-roadowemu. :667:

Teraz na przykład "ktoś" zwalił drzewo przed wiaduktem, żeby nie dało się przejechać. Jakby to mogło zatrzymać kogokolwiek poza kobitą z wózkiem :692:
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły :)

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4250
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: ishimo » sob 19 lis, 2016

Sobota rano i Panowie pojechali na puszczę szaleć a tu jakiś się już trafił i bach na facebooku już jest:
Obrazek
"Crossowcy rozjeżdżają Puszczę. Jeśli ktoś rozpoznaje osoby na zdjęciu, to prosimy o kontakt - gwarantujemy anoniowość! Prosimy o udostępnianie. " na profilu fanów puszczy bukowej.
Nissan Patrol GQ

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10005
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: prezes » sob 19 lis, 2016

Ale to chyba jakaś ściema lub prowokacja. Zauwazcie że ta linka jest zaczepiona na cienkim drzewku, gdzie obok stoi dużo "lepsze" do tego typu dziad.stwa drzewko.
prezes, po prostu prezes

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: waldekryba » sob 19 lis, 2016

Pioter , gdzie Ty u diabła linkę widzisz ? , pieronie Jeden.

Awatar użytkownika
przem68
4X4 Szczecin
Posty: 643
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: przem68 » pt 25 lis, 2016

bo jak odgrzewacie starego kotleta to Piotr, jak przystało na faceta za kotletem poleciał :-D

Ja zresztą też :P

a potem przeczytałem datę założenia tematu :?: :?: :lol:
Jutro będzie dzisiaj. Tyle, że dopiero jutro. ;-)

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4250
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: ishimo » sob 15 lip, 2017

Nie ma co zakładać nowego tematu. Przypadkiem natrafiłem na temat na FB u faceta (Ukraińca) który trochę jak Zbróg od lat żyje z wypraw na ukrainę, pod jedną z fotorelacji z jakiegoś wyjazdu off road na ukrainę na kilka samochód zapodał:

Vitalii Chugriy: Moi drodzy Przyjaciele, chciałem wam uprzejmie przypomnieć.
Wszystko jest narazie pięknie na naszej Ukrainie. Te widoki, poloniny, wycieczki offroadowy I zabawy.Tylko szkoda że samі robicie dlia siebe I innych ekip problemy.Pawel WolejzaJa Vitalij Sam tego nie robi I wszystkim zapowiada. Dość tych drog, polonin I blota. NO NIEWJEZDZAMY DO PARKOW NARODOWYCH!Wem, ze na Ukrainie mozna wszystko kupic. I liesniczego I straz graniczy. Takie uz zycie. No nastroje młodzieży nie kupicie. Uz patrzeć na życie inaczej. Niewem co robiliscie na tym wyjazdie na Pip-Iwanie. Ale podniósłi niezadowolenie w miejscowych I młodzieży. Ktory zyjom I kochajom te Karpaty.Podkreśla:Pip-Iwan to jes PARK NARODOWY.Ale najgorsze ze na biwaku, samochodami rozoralis cie jeziorko Mariczejka nieznacznie niższa Pip-Iwana który jest również w PARKU NARODOWYM.Działania te spowodowałi gniew społeczeństwo I miejscowych i opiekuńczy ukraiński.Dyskusja masa, na wszystkich stronach. Chto rozumie po Ukrainski, albo ma chec google tłumacz.To prosze: https://www.facebook.com/permalink.php ...Nie widzę żadnych przeszkód między polakami I ukraincami. ALE, ALE, ALE.
Ale potem SO???Dlaczego masz jechac po tych pięknych Ukrainskich gorach I mac strach, ze ktoś okno pobye lyb na biwaku podpali samochod. I zbliża się do tego. Jeśli chodzi o dalszej uszkodzenia polskimi offroadowcami krajy.Nie jet to zart.Za działania jednej ekipy, ludzie mówią o wszystkich Polacy.Uwielbiam ja te Karpaty, ziemia, kraj. Off-road/ Wszystkich przyjaciele z polski z ktorymi sie spotykamy tyt.No nie robcie głupoty chto jedzie do odpoczynku w Karpatach.Wszystkim powodzenia I do spotkania w terenie.


Trochę racji chłop ma, jedzie chołota i nie patrzy na nic, zero świętości, mimo, że chołota ukraińska to jedno to park narodowy to park!
Nissan Patrol GQ

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: waldekryba » sob 15 lip, 2017

Bardzo dobrze człowiek prawi .
Przyjechałeś jako gość , to i zachowuj się jak gość .

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3404
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: Abo » wt 18 lip, 2017

link nie dziala
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4250
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: ishimo » wt 18 lip, 2017

Moze wywalili post bo gorąco tam było
Nissan Patrol GQ

kamjan
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 10
Rejestracja: czw 01 cze, 2017
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: kamjan » czw 20 lip, 2017

Dokładnie... Przyjechałeś, skorzystałeś to zostaw to miejsce w takim ładzie, w jakim je zastałeś :D Hehe nawet nie czuję, że rymuję :) Ale taka jest prawda i tak powinno być. Wszystko jest dla ludzi, tylko trochę szacunku i kultury się należy!

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4250
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: ishimo » czw 20 lip, 2017

Wypada przywitać się w gości przychodzi :p
Nissan Patrol GQ

kamjan
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 10
Rejestracja: czw 01 cze, 2017
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny kretyn Nam się trafił...

Postautor: kamjan » wt 01 sie, 2017

Fakt.. Już się poprawiłem :D


Wróć do „Bezpieczeństwo i jazda w terenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości