Pomoc Rytel

10 punkt przykazania offroadera ...POMAGAJ...
waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Pomoc Rytel

Postautor: waldekryba » ndz 20 sie, 2017

Pomoc , Chojnice, Rytel okolice.
Kombinuję aby z 5 - 8 ośmioma pracownikami na 2-3 dni pojechać do Rytla i okolic parę dachów połatać i drzew kilka usunąć .
We wtorek pojechać chcę , aby na miejscu się zorientować co jest kaman , aby w ciemno nie jechać .
Jakby co to proszę o listę osób , samochodów terenowych, pił spalinowych, osób chętnych.
Kombinuję od środy lub czwartku , do piątku lub soboty , przyszłego tygodnia , jak ktoś może w innym terminie , to też proszę o info.
Dobrze by było od środy bo na sobotę na Darkowym polu na spokojnie spotkać byśmy się mogli.
Temat na luzie , ale kto może to kaman.
Tel. 501 321 418.

Grzeegorz_Berk
4X4 Szczecin
Posty: 676
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pomoc Rytel

Postautor: Grzeegorz_Berk » ndz 20 sie, 2017

Na mnie możesz liczyć ale dopiero od 28-08-2017. Do tej pory jestem w rozjazdach.

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Re: Pomoc Rytel

Postautor: Tanto » ndz 20 sie, 2017

Jakby początek września to moja skromna osoba jest do dyspozycji, niestety wcześniej nie dam rady bo mnie z firmy nie wypuszczą tuż przed urlopem :-(
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
Butchesky
4X4 Szczecin
Posty: 3828
Rejestracja: śr 03 maja, 2017
Lokalizacja: Sz-n

Re: Pomoc Rytel

Postautor: Butchesky » pn 21 sie, 2017

Waldek: a wyjazd 'w ciemno'? Czy zorganizowany w sposób - w połączeniu z lokalnymi?
Dużo jest słów, że najpilniejsza pomoc już jest zorganizowana, że mają nadmiar pomocy. I sprzętu.
Podobno niedosyt pomocy jest nie w samym Rytlu, ale w gminach obok. Może warto wcześniej zdzwonić któregoś z sołtysów?
Y61 ląg ;)
yksehctuB

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Pomoc Rytel

Postautor: waldekryba » pn 21 sie, 2017

UWAGA !!!!!!

Z przyczyn ode mnie niezależnych , zmuszony jestem akcję odwołać.
Bardzo mi przykro z tego powodu . No cóż siła wyższa.


Wróć do „Ludzie dla Ludzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości